Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Дайджест' Category

Кінець тижня, а це значить що настала пора to spread the world! Чесно кажучи не думав, що тиждень так швидко мине. Ну грець з ним. У нас тут важливіші справи. Отже розпочнемо з того, по пов’язане з таким цікавим проектом як twitter.

1. Сервіс для створення опитування для користувачів твіттера — http://twtpoll.com
twtpoll_tn
Немає потреби багато про нього розповідати, бо там Ñ– так все ясно. Дуже зручний у використанні, налаштуванні Ñ– поширенні. Результати видаються у вигляді так-званого «cake chart’у», який Ñ” зручним для кількісного сприйняття інформації.

2. Сервіс поширення відео у твіттері — http://twitvid.io
twitvid_tn

3. Твіттер клієнт — https://destroytwitter.com
destroy_tn
Клієнт розроблений на базі платформи Adobe AIR. Дуже зручний в налаштуваннях, швидкий в роботі і елегантний в дизайні (з підтримкою тем). Що ще треба?
Можливість використання кількох аккаунтів одночасно на жаль не реалізована :(

4. Андрій Поданенко пише про «неписаний етикет Twitter»

5. Mozilla Labs організовує конкурс на найвдалішу ідею заміни табів у браузерах
mozilla_design_challenge
Таби хоч і були революційним рішенням у браузерах, але вони мають ряд недоліків. Mozills Labs вирішила використати колективну працю і знайти нове рішення. Що ж, цікаво було б поспостерігати за розвитком челенджу.

6. У неділю 24 травня в Одесі пройде перший в Україні Парад Наречених.

7. Проект «Одесса 360» продовжує радувати нас новими сферичними панорами з найглибших закутків Одеси.
www_odessa360_net_tn

Читати далі »

Сьогодні це перша спроба писати тижневий дайджест. Що ж таке дайджест? Це саме найкраще Ñ– найцікавіше, об’єднане в одне ціле. Тижневий дайджест від мене — це огляд найцікавіших на мій погляд Інтернет-ресурсів, це думки, які заслуговують на публікацію, це ідеї, бачення, пропозиції. Я планую писати його кожної п’ятниці, хоча не виключаю, що можуть траплятися перебої, пов’язані з відсутністю або присутністю непереборної сили :) Зрештою, це перший випуск, тому не судіть суворо. Але конструктивні коменти чекаю з нетерпінням. Отже розпочнемо!

1. Клавіатурний тренажер «Все 10» — http://vse10.ru
vse10_tn

Чудовий сайт. Для початку, добре розроблений дизайн, а також, що не менш важливо, він є достатньо юзабільним. Тренажер для дуже терплячих людей. Я досі на першому уроці. Але якщо у вас виникло бажання навчитись друкувати всіма десятьма — з цим сайтом зробити це просто (для терплячих)!

2. Перший відео-курс про вагітність «40 тижнів» — http://40weeks.com.ua
40weeks_tn

Це проект для всіх, хто планує завести дитину. Це збірка із 40 відео-роликів для відповідного тижня вагітності. У відео розповідається вся сама цікава і корисна інформація як для майбутніх мам, так і татусів :) Наразі проект в стані пошуку спонсорів, а стартуватиме він 1 серпня. Проте, зараз можна переглянути перше відео із серії. Воно мені здалось дуже цікавим.

3. Прев’ÑŽ генератор, для різних браузерів — http://makepreview.ru
preview_tn

Дуже корисний ресурс для веб-дизайнерів. До вашого дизайну сайту додається обрамлення найпопулярніших браузерів. Переглядати прев’ÑŽ сайту у контексті браузера набагато приємніше Ñ– зрозуміліше. Крім того, це безкоштовний хостінг для дизайнів. Зареєстровані користувачі можуть коментувати роботи інших, а також отримувати коментарі на свої роботи.

4. Мовакаст — подкаст про українську мову та суржик — http://movacast.wordpress.com
Хлопчина з ніком Maque вирішив боротися з безграмотністю і суржикуватістю наших громадян, випускаючи короткі (до 15 хв.) аудіо-розповіді про український правопис та мовлення. Подкаст стане корисним для моїх польських друзів, які навчаються на україністиці, хоча і для решти він теж стане вееельми корисним.

5. Конкурс на найкращі зорові ілюзії — http://illusioncontest.neuralcorrelate.com
Сайт щороку публікує переможців конкурсу на найкращі зорові ілюзії. Саме зараз опубліковано переможців 2009 року. Варто кинути оком, там дуже цікаво! Джерело: MEMBRANA

З оглядом сайтів завершено. А тепер ідея:
Було б цікаво провести дослідження людей та їх десктопів. Вияснити залежність характеру/психотипу від вигляду робочого столу. Є люди, які знищують всі ярлики, залишаючи один, суцільно залитий прямокутник, дехто міняє шпалери ледь не щодня, а в когось ярликів та файлів стільки, що без 100 грам не розібратися.

Читати далі »