Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Кіно' Category

Цими вихідними я таки подивився омріяних «Закоханих у Київ». Я дуже хотів потрапити на цей фільм, коли його показували на Одеському кінофестивалі, але через великий ажіотаж і малу місткість залу, потрапити не вдалося. Я набрався терпіння і дочекався до його масового прокату.

Це кіноальманах який складається із 8-ми короткометражок (хм, дивно, бо раніше їх було 9-ть). Зроблений він на зразок відомих «Париж, я люблю тебе» чи «Нью-Йорк, я люблю тебе». Отже, здалося, що київський збірник теж буде зізнаватися у коханні Києву. Так і сталось, але в особливій формі.
(more…)

Читати далі »

З нового року запускаю власний проект на кінотему. Він настільки великий, що ще такого не було у мене :) Слідкуйте за оновленнями!

Читати далі »

Ще одна короткометражка із того ж фестивалю «Кіномедіа». На цей раз від Олександра Мілова, під назвою «Помста».

Цікавий погляд на телебачення Ñ– взаємодію його із людиною. Часи змінюються. Лише 60 років тому на телебачення молились… його дивились денно Ñ– ночно, воно було (Ñ– Ñ”) чудовою розвагою (хронофагом) для великої маси людей. Але часи змінюються. Свідомість людей, так само як Ñ– наш всесвіт, — розширюється, як результат, телебачення у ній представляється далеко не з кращої сторони.

Тому й не дивно, що у когось рветься терпець Ñ– виникає бажання повернення того лайна, яке лилося із ящика, назад у ящик (пробачте таку екВЕРБілібристику). Втім, кожен обирає свій спосіб вираження емоцій. А зараз запрошую до перегляду: (more…)

Читати далі »