Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Кіношкола' Category

Ще одна короткометражка із того ж фестивалю «Кіномедіа». На цей раз від Олександра Мілова, під назвою «Помста».

Цікавий погляд на телебачення Ñ– взаємодію його із людиною. Часи змінюються. Лише 60 років тому на телебачення молились… його дивились денно Ñ– ночно, воно було (Ñ– Ñ”) чудовою розвагою (хронофагом) для великої маси людей. Але часи змінюються. Свідомість людей, так само як Ñ– наш всесвіт, — розширюється, як результат, телебачення у ній представляється далеко не з кращої сторони.

Тому й не дивно, що у когось рветься терпець Ñ– виникає бажання повернення того лайна, яке лилося із ящика, назад у ящик (пробачте таку екВЕРБілібристику). Втім, кожен обирає свій спосіб вираження емоцій. А зараз запрошую до перегляду: (more…)

Читати далі »

Нещодавно мені випала честь бути оператором однієї короткометражки. Це фільм Ігора Рябчука «Цена Кино» (зробленого для фестивалю «Кіномедіа»). Ціною титанічних зусиль хлопці таки доробили фільм (хоч часу було екстра обмаль) Ñ– подали його на конкурс! Зйомки велися справді партизанськими методами — із наявністю обмежених ресурсів Ñ– вижимкою максимуму з них. І хоч сирий сценарій я раніше читав Ñ– навіть щось в голові уявляв, але реальний результат виявився набагато кращим. Щоб не томити вас, ось (more…)

Читати далі »

Одеська кіномайстерня «ТАКОЕ» вирішила по-особливому висловити свою любов до Одеси. Як наслідок, у світ з’явився ось цей чудовий ролик!

Читати далі »

Завдяки найкрутішій незалежній одеській кіно-школі «УРА», я потрапив на зйомки рекламного ролику для одного локального бренду. Зйомки проводила творча група «УРА» на чолі з Ігорем Рябчуком, який власне був опертором-постановником і режисером ролику. Автор ідеї один із випускників кіношколи — Віталій Крижаноський.

На майданчику все відбувалось наче хаотично, проте кожен присутній щось робив, тим самим вносив свій вклад в загальну картину. Взагалі, кіно або відео, це 99% колективна праця. Без відданої команди кіношнику навряд чи вдасться щось зробити. Егоїстам і егоцентристам вхід у сінема заборонений.

На зйомках я був задіяний в ролі «дольщика». Так мене назвав Ігор. Це мабуть походить від англійського “dolly” – візок. Здається, роль не якась там вері спешал, проте, якщо неадекватно керувати цим Ñ‚.з. результат може бути поганим.

Ось як це виглядало на майданчику. Я позаду оператора :) Зйомки велися на камеру Canon 7D, в оператора супер-пупер-крута система DVTEC Multirig

Автор фото: Віталій Сьомін

Зйомки тривали 4,5 год. Під кінець всі були виснаженими але щасливими. Я прийшов додому невідчуваючи тіла. Всетаки зйомки виснажуть неподитячому. Ну а ось власне результат цього рекламного спортивного стьобу :)

Agency: Co-Trend Group
Client: Express Credit

Idea: Vitaliy Krizhanovskiy
Director, DP, Editor: Igor Ryabchuk
Make-up: Yulia Yurchenko

Читати далі »

Як видно по моїй foursquare активності, я часто став навідуватись у Арт-клуб «ЦИРКуль» (Центр Интенсивного Развития Культуры, екс Арт-кафе «Вихід»). А все тому, що вже 2-й місяць відвідую кіношколу «Ура», яка проходить в приміщені цього закладу. Організаторами школи є Ігор Рябчук і Олександр Мєлов. В кіношколі розповідають не тільки про правильне кіновиробництво, але й організовують різноманітні творчі хепенінги, джеми та інші цікаві речі. Ось нещодавно хлопці, в згадуваному закладі, вирішили влаштувати глобальне караоке. Увікнули «Ляпіса», камери і зазняти все діство, яке творили звичайні непересічні відвідувачі «ЦИРКуля». Далі все це діло відправили на монтаж і вуаля!

Перше експериментальне кіно-караоке від «УРА»

Між іншим, незабаром презентація першої роботи, яку я зробив, в рамках кіношколи :)

Читати далі »