Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Позитив' Category

QR коди насправді річ досить нудна. Ну погодьтесь — набір незрозумілих квадратиків та й все. Ну Ñ– основні місця, де розміщують матричні коди достатньо банальні: візитівки, журнали, постери, біллборди, сайти, одяг, наліпки… Ох як нудно! :Р

Але світ не без яскравих, безголових, творчих особистостей, які покликані вносити у нашу сіру буденність трішки різнобарв’я. Тож сьогодні я хочу поділитися з вами своєю невеличкою колекцією прикладів неординарного розміщення, використання і створення QR кодів.

Почнемо із QR коду, розміщеного на Нідерландських монета, випущених монетним двором з нагоди 100-річного ювілею. Монети були випущені номіналом 5 євро (срібло) та 10 євро (золото):

(more…)

Читати далі »

Отже, був нещодавно в Києві в PinchukArtCentre на виставці Олафура Еліассона під назвою «Твоє емоційне майбутнє». Результат: зламав кілька разів очі, потім успішно Ñ—Ñ… поремонтував, пережив атомний вибух мозку Ñ– знову ж таки все відновив, наситив свою свідомість чимось свіжим Ñ– незвичайним, тим ж підштурхнув свою підсвідомість щоб трохи ворушилась :) Виставка дуже крута, зрештою як Ñ– сам Ñ—Ñ— автор. Шкода, що не можна нічого забрати із собою… хоча ні.. емоції, власне це те, що автор інсталяцій намагався пробудити у глядача,, Ñ– це власне те, що залишається при тобі після перегляду. Це найцінніше. Це майбутнє…

Гості і мешканці Києва не прогавте нагоду відвідати цю виставку. Часу залишилось дуже мало!

Читати далі »

Одеська кіномайстерня «ТАКОЕ» вирішила по-особливому висловити свою любов до Одеси. Як наслідок, у світ з’явився ось цей чудовий ролик!

Читати далі »

Взято звідси »

Читати далі »

Valentine’s Day Dancer artwork

Понеділок, Лютий 14th, 2011

Якось місяць тому один замовник попросив мене придумати щось на тему Дня Валентина. В голові одразу почала утворюватись картинка. Я відчував, що маю зробити саме так а не інакше. Літери скадалися у слова, а слова утворювали серце.

Щось подібне ми маємо у житті — щось цілісне і велике утворене маленькими, дрібними елементами. Правильне їх поєднання утворює любов. Бережіть кохання, яке у вас є — це найцінніше що може бути. Все решта — не важливо!


(more…)

Читати далі »

За наводкою пана стронґовського відправив Юрію Гордону запит на отримання його нового шрифту «Фла-Флу». Відповідь не забарилася і прийшов лист такого змісту:

Разнообразие — вот где праздник типографа!
Ловите Фла-Флу и пусть Вам будет разно, как вышли разными Ваши имя и фамилия :)

А у прикріпленні до листа моє ім’я написане цим шрифтом :)

fla-flu-font

Приємно! Так що очікуйте різних цікавих штук в цьому блозі :)

Читати далі »

Навколо київського НЛО зібралася юрба андроїдів, яка закликає до голосування!Чи можна все життя жити і не помічати чогось величезного, грандіозного, незвичного, аномального і паранормального? Виявляється можна! Саме так вчиняють мешканці славного міста-героя, столиці України — Києва. Десятками років над їх головами звисає паранормальний об’єкт, до якого не байдужі ані уфологи, ані андроїдери. Проте, славнозвісне київське НЛО чомусь обділене увагою здавалося б компетентних в цих питаннях людей.

Але я вирішив змінити ситуацію і привернути увагу громадскоті до цього об’єкту, тим самим спідняти проблематику обмеженості нашого прийняття навколижнього світу. Між іншим, чомусь деякі люди, цю інопланетну штукенцію називають «Український Інститут Науково-Технічної і Економічної Інформації» і навіть встигли почепити на неї синю табличку з золотавими літерами.

Тако от… (more…)

Читати далі »