Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Смішно' Category

Цим постом я збираюсь прийняти участь у конкурсі, який стартував в рамках щорічної конференції OdessaCamp від компанії Senturia. Деталі конкурсу тут » але я коротко розповім його суть тут. Отже, необхідно придумати і презентувати ідею рекламної кампанії/акції, яка б найкращим чином презентувала сервіс Senturia.

Ідею потрібно викласти десь в мережу Ñ– обов’язково щоб Ñ—Ñ— обговорили у коментах (!) Призи конкурсу — за перше місце — вечеря Ñ– ніч на двох у готелі «Моцарт» (хто не знає, це готель в Одесі, з тих, найкрутіших :)) Ñ– квиток туди-назад до Москви (Діма привіт!). На конкурс можна подавати до 3-Ñ… ідей. Не питання! Є три ідеї Ñ– зараз я вам Ñ—Ñ… Ñ– представлю. Принагідно, дуже прошу, будь ласка — напишіть свій відгук чи коментар по ідеям. Нехай це буде кілька слушних слів… троллінг :) чи просто «Круто чувак!». Це дуже важливо для мене :) Отже. (more…)

Читати далі »

QR коди насправді річ досить нудна. Ну погодьтесь — набір незрозумілих квадратиків та й все. Ну Ñ– основні місця, де розміщують матричні коди достатньо банальні: візитівки, журнали, постери, біллборди, сайти, одяг, наліпки… Ох як нудно! :Р

Але світ не без яскравих, безголових, творчих особистостей, які покликані вносити у нашу сіру буденність трішки різнобарв’я. Тож сьогодні я хочу поділитися з вами своєю невеличкою колекцією прикладів неординарного розміщення, використання і створення QR кодів.

Почнемо із QR коду, розміщеного на Нідерландських монета, випущених монетним двором з нагоди 100-річного ювілею. Монети були випущені номіналом 5 євро (срібло) та 10 євро (золото):

(more…)

Читати далі »

Є у розробників фотошопа звичка називати нові версії програмульки якоюсь кодовою назвою. Мало того, вони ще й придумують приховані сплеш-скріни для цієї кодової назви. І тільки тим, хто знає магічні комбінації клавіш, відкриваються невидимі іншим картинки.

Недавно поставив собі п’ятого… руки засвербіли глянути, що ж вони придумали на цей раз :)

Практично на кожному неофіційному сплеш-скріні присутній чорний кіт з витріщеними очима і наелектризованою шерстю:
photoshop cs5 hidden spash screen

Магічна комбінація клавіш: утримуючи натиснутими клавіші Shift+Ctrl ліземо у меню Help і вибираємо About Photoshop. Вуаля!

Архів прихованих сплеш-скрінів попередніх версій тут »

Читати далі »

The Creative Process

by/via Murray The Nut

/ в принципі, все так і є :)

Читати далі »

На фото один і той самий білл-борд з різних сторін :)

Білл-борди, як Ñ– медалі, мають дві сторони…

Читати далі »

В Києві не тільки шампанське можна купити, але й облити ним BMW Mini, і вам за це нічого не буде! :)

shampagne_over_mini

Примітка: Не повторюйте цього в себе вдома, це призводить до значного спустошення пляшки.
Фото бай: інфоSkyfish-void

Читати далі »

В Одесі, поблизу зупинки «3-я станція Люстдорфської дороги», було помічено ось такий цікавий біґ-борд :)

Одесса - пуп земли

Взагалі, одесити досить особливий народ. Вони вміють добре посміятися як над собою, так і над іншими. Сарказму теж не бракує. А так, одесити дуже хороші і приємні люди :)

Читати далі »