Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Ідеї' Category

Новий рік починається із народження нових ідей. Проте, ідея, яку я сьогодні тут опублікую не така вже і нова для мене і для світу. Раніше щось таке було в Росії. А на заході таке процвітає роками.

Ідея полягає у появі такого собі інтелектуального розмовного радіо, слухати яке було б не тільки цікаво але й корисно.

Погляньте, чи то, послухайте поточні розмовні радіо (FM чи онлайн). Інформація, яку вони продукують здебільшого розважального характеру із вкрапленням брудної політики, жахливих новин Ñ– тупих приколів. Музика теж не наділена особливим інтелектом :) Я вже мовчу про ведучих ефіру, рівень свідомості яких на тому ж самому рівні, що Ñ– піпл-який-хаває. Мозок від такого лише деградує. Звісно мова не йде про якісь конкретні станції, а про загальну тенденцію. Безперечно, в радіоефірі присутні Ñ– хороші станції, де все на вищому рівні. (more…)

Читати далі »

Цим постом я збираюсь прийняти участь у конкурсі, який стартував в рамках щорічної конференції OdessaCamp від компанії Senturia. Деталі конкурсу тут » але я коротко розповім його суть тут. Отже, необхідно придумати і презентувати ідею рекламної кампанії/акції, яка б найкращим чином презентувала сервіс Senturia.

Ідею потрібно викласти десь в мережу Ñ– обов’язково щоб Ñ—Ñ— обговорили у коментах (!) Призи конкурсу — за перше місце — вечеря Ñ– ніч на двох у готелі «Моцарт» (хто не знає, це готель в Одесі, з тих, найкрутіших :)) Ñ– квиток туди-назад до Москви (Діма привіт!). На конкурс можна подавати до 3-Ñ… ідей. Не питання! Є три ідеї Ñ– зараз я вам Ñ—Ñ… Ñ– представлю. Принагідно, дуже прошу, будь ласка — напишіть свій відгук чи коментар по ідеям. Нехай це буде кілька слушних слів… троллінг :) чи просто «Круто чувак!». Це дуже важливо для мене :) Отже. (more…)

Читати далі »

Super hero watching TV

Наслідуючи МОНОЛОГ Анатолія Мельника Ñ– його пости про ідеї, які народжуються в його голові, вирішив опублікувати свою…

Компанії витрачають мільйони грошей на рекламні ті-ві споти, тисячі вони втрачають, коли серед очікуваної аудиторії певний відсоток людей просто перемикає канал на якому щойно розпочався блок рекламних роликів. Уявіть собі: ви витрачаєте купу сил та енергії в створення ролику, стільки ж грошей витрачаєте на його ротацію, а вельмишановний глядач просто перемкнув канал, пішов на кухню і зробив собі бутерброд (між іншим з майонезом, виготовлений вашим конкурентом). Ну як тут не післати на*** все і вся? :) Хтось казав мені, що ідеальним було б рішення, коли б час виходу рекламних блоків всіх телеканалів збігався О_о, тоді б не було змісту перемикати канали! :) Уявіть — усюди суцільний рекламний блок, на будь-якому каналі. Але ця ідея — скоріш гумористично-утопічна фантазія якогось рекламожера.

От мені в голову прийшла інша, цікавіша ідея, як зробити так щоб частина людей не перемикала канал, коли розпочинається рекламний блок.
(more…)

Читати далі »