Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Цікаво' Category

Новий рік починається із народження нових ідей. Проте, ідея, яку я сьогодні тут опублікую не така вже і нова для мене і для світу. Раніше щось таке було в Росії. А на заході таке процвітає роками.

Ідея полягає у появі такого собі інтелектуального розмовного радіо, слухати яке було б не тільки цікаво але й корисно.

Погляньте, чи то, послухайте поточні розмовні радіо (FM чи онлайн). Інформація, яку вони продукують здебільшого розважального характеру із вкрапленням брудної політики, жахливих новин Ñ– тупих приколів. Музика теж не наділена особливим інтелектом :) Я вже мовчу про ведучих ефіру, рівень свідомості яких на тому ж самому рівні, що Ñ– піпл-який-хаває. Мозок від такого лише деградує. Звісно мова не йде про якісь конкретні станції, а про загальну тенденцію. Безперечно, в радіоефірі присутні Ñ– хороші станції, де все на вищому рівні. (more…)

Читати далі »

О цьому дописі я хочу поділитися з вами своєю добіркою фотографій із прикладами використання QR кодів. Є серед них вдалі приклади, а Ñ” абсолютно провальні. Власне цим постом хочу провести певний «лікбез», Ñ– наочно показати що Ñ” гуд а що не Ñ” гуд. Технологія QR можна вважати вже не Ñ” новою Ñ– не Ñ” чимось екстраординарним. Її було винайдено у Японії відповідно у цій та найближчих до неї країнах вже давно практикують використання QR кодів. Ð’ Україні ж, традиційно, (more…)

Читати далі »

Раніше, ще за часів молодості foursquare, я не зовсім розумів для чого функціонал “tips”. Не зовсім розумів його сутності. Але згодом все стало прояснятися.

На сьогодні багато користувачів foursquare досі не розуміють головного призначення цієї фічі, перетворивши Ñ—Ñ— у “коментарі”. Насправді “tips” — це корисні підказки, які можуть стати у пригоді всім, хто вперше з’являється у місці. Або не обов’язково для новачків. Підказки, це така собі ексклюзивна інформація, яка буде корисною для всіх відвідувачів локації. Найчастіше такою інформацією володіють часті відвідувачі чи інсайдери чи люди, які мають доступ до інсайду або ж просто спостережливі люди. Функціонал підказок ще проявить себе, але для цього потрібно, щоб користувачі навчились правильно ним користуватися.

Ось один з прикладів чудової підказки. (more…)

Читати далі »

З Днем шульги!

Понеділок, Серпень 13th, 2012

13 серпня по всьому світу святкують міжнародний день шульги. А оскільки я шульга, це для мене особливий день :) Приємно знати, що для таких як ти навіть день придумали.

Ned Flanders and Leftorium

За неперевіреною статистикою по всьому світк к-Ñ‚ÑŒ шульг складає 15%. А Радянському союзі було менше, адже із цим явищем активно боролись Ñ– в школах учителі робили все можливо, щоб перевчити дитину писати правою рукою. Мені ж пощастило, адже (more…)

Читати далі »

Рух «Відкриті лодоні»Зовсім недавно в Україні започаткували цікавий рух, який вже давно існує в Італії як традиція. Йдеться про «підвішену каву» — анонімне пригощання будь кого кавою. Відбувається це наступним чином: ви замовляєте і платите за кілька порцій кави, одну для себе, а решту просите «підвісити». Далі, бармен відмічає на спеціальні дошці к-ть «підвішаного». Після цього будь хто бажаючий може замовити каву безкоштовно, адже раніше вже хтось за неї заплатив :)
Можливо раніше в Україні щось подібне й існувало, проте широкого розголосу цей рух набув завдяки харківському журналісту Зурабу Аласанія. Він створив рух «Открытые ладони», в рамках якого було створено сайт, спеціальний логотип Ñ– пропагуючі листівки. Цю ідею швидко підхопили українські ЗМІ різного ґатунку, новина, також лавиною пройшлася по всім соціальним мережам. Невдовзі до його ініціативи долучилося кілька закладів Харкова, а далі Ужгород, Одеса, Київ…

Нещодавно я провів кілька днів у Києві. Був вільний час на прогулянки містом. Бродив відомими та невідомими вулицями міста. Раптом мені (more…)

Читати далі »

QR коди насправді річ досить нудна. Ну погодьтесь — набір незрозумілих квадратиків та й все. Ну Ñ– основні місця, де розміщують матричні коди достатньо банальні: візитівки, журнали, постери, біллборди, сайти, одяг, наліпки… Ох як нудно! :Р

Але світ не без яскравих, безголових, творчих особистостей, які покликані вносити у нашу сіру буденність трішки різнобарв’я. Тож сьогодні я хочу поділитися з вами своєю невеличкою колекцією прикладів неординарного розміщення, використання і створення QR кодів.

Почнемо із QR коду, розміщеного на Нідерландських монета, випущених монетним двором з нагоди 100-річного ювілею. Монети були випущені номіналом 5 євро (срібло) та 10 євро (золото):

(more…)

Читати далі »

Ілья Бірман у своєму блозі анонсував неймовірно круту аплікашку для iPad під назвою Wireless DJ. Це по-суті програмний міді-контроллер, який дозволяє бездротово керувати розноманітним ді-джейскими софтом для лайв-перфоменсу. На сьогоднішній момент цей найкрутіший контроллер який є для iPad. Програма створена і налаштована таким чином, що достатньо лише її встановити і гайда за гру. Програма чудово «знюхується» із Traktor, тому користувачу не потрібно зайвий раз паритись про якісь просунуті налаштування, прописування якихось ай-пішок і т.д. Взув і забув :) Прога із розряду МАСТ-ХЕВ для ді-джеїв, які використовують трактор і міді-контроллер.

Ну гаразд, щось я заговорився, краще гляньте відео, яке характеризує цей епп:

Раніше мене дуже вразило відео від R-Tem, де він розповів про те, як iPad бездротово може керувати Ableton Live. Теж дуже цікаво!

Ці два приклади зайвий раз доводять, що iPad is a magical device! Ось чому він у моєму Wishlist :)

Читати далі »