Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Софт' Category

Ілья Бірман у своєму блозі анонсував неймовірно круту аплікашку для iPad під назвою Wireless DJ. Це по-суті програмний міді-контроллер, який дозволяє бездротово керувати розноманітним ді-джейскими софтом для лайв-перфоменсу. На сьогоднішній момент цей найкрутіший контроллер який є для iPad. Програма створена і налаштована таким чином, що достатньо лише її встановити і гайда за гру. Програма чудово «знюхується» із Traktor, тому користувачу не потрібно зайвий раз паритись про якісь просунуті налаштування, прописування якихось ай-пішок і т.д. Взув і забув :) Прога із розряду МАСТ-ХЕВ для ді-джеїв, які використовують трактор і міді-контроллер.

Ну гаразд, щось я заговорився, краще гляньте відео, яке характеризує цей епп:

Раніше мене дуже вразило відео від R-Tem, де він розповів про те, як iPad бездротово може керувати Ableton Live. Теж дуже цікаво!

Ці два приклади зайвий раз доводять, що iPad is a magical device! Ось чому він у моєму Wishlist :)

Читати далі »

Stop piracy

Нещодавно помітив цікаву тенденцію — все більше і більше людей з різних причин переходять на ліцензійне програмне забезпечення. Зустрічались мені різні люди, які наводили абсолютно різні причини цього дивного явища.

Підприємці, скажімо, пояснювали перехід на ліцензійне ПЗ своїм прагненням розвивати свою компанію в рамках світових Ñ– європейських стандартів, зрештою просто на-просто почати цивілізоване ведення справ, а з краденим софтом цього не зробиш, ця чорна пляма завжди переслідуватиме фірму, допоки не буде проведено легалізацію. Далі вже йде фактор масштабності компаній — чим вона більша, тим краще все-таки обирати легальний шлях використання, бо тут може бути під загрозою репутація, інвестиційна привабливість…
(more…)

Читати далі »

Вже більше 4-х місяців як триває акція від компанії Adobe, в рамках якої, ціни на деякі локалізовані продукти знизилися на 70%. Серед продуктів які зазнали зниження є пакети продуктів Adobe Creative Suite 4 (Design Standard, Design Premium, Web Premium) та окремі програми — Acrobat 9, Photoshop CS4, Photoshop CS4 Extended, Illustrator CS4 та InDesign CS4.

Знижка на ці програми Ñ” дуже суттєвою, аж 70%! До порівняння: приблизна ціна ліцензії на фотошоп зі знижкою — 2 900 грн, замість 9 700 грн. Але, на жаль, українці не відреагували на цю можливість з великим ентузіазмом. Об’єми продажів  не дотягують до очікуваного, активність покупців дуже низька. Можливо це пов’язано з низькою рекламною активністю, а ще, мабуть пов’язано з мовою інтерфейсу — люди не прихильно ставляться до української локалізації. Причин можна назбирати безліч…

Позаяк, я звертаюся до всіх друзів, які працюють в дизайн студіях, рекламних агентствах, рекламно-виробничих фірмах, видавництвах, редакціях періодичних видань, тощо, звернути увагу на цю можливість, поінформуйте керівництво про цю акцію, розкажіть своїм друзям та знайомим. Часу залишилось зовсім небагато, всього 22 дня (на момент написання цього посту), тобто до кінця березня, а подібного розміру знижки можливо більше не буде в майбутньому.

На завершення додаю посилання на офіційний прес-реліз про акцію (pdf).

P.S.
У коментарях не хотілося б бачити висловлення стосовно доцільності придбання софта, скарг на високі ціни, відкрите та вільне ПЗ. Цей холівар буде йти ще довго, а зайва полеміка користі не принесе.

Читати далі »

Маю нову футболочку (фото)

Читати далі »

Windows 7 Home Windows 7 Professional Windows 7 Ultimate

Якраз на наступний день після того, як я встановив тестову версію Windows 7, компанія Microsoft розпочала pre-order цієї ОС. Попередньо купити upgrade-версію Windows 7 можна в США, Канаді, Японії та Великобританії. Для придбання доступні як електронні (downloadeble) версії, так і боксові.
Ціна задоволення:
Windows 7 Home Premium Upgrade — $49.99
Windows 7 Professional Upgrade — $99.99
Windows 7 Ultimate Upgrade — $219.99.

Щоб безпроблемно апгрейданутися на нову версію необхідно, щоб на комп’ютері була встановлена ліцензійна ОС.
Офіційний старт продажів Windows 7 відбудеться 22 жовтня 2009 р.

Читати далі »