Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Дизайн' Category

О цьому дописі я хочу поділитися з вами своєю добіркою фотографій із прикладами використання QR кодів. Є серед них вдалі приклади, а Ñ” абсолютно провальні. Власне цим постом хочу провести певний «лікбез», Ñ– наочно показати що Ñ” гуд а що не Ñ” гуд. Технологія QR можна вважати вже не Ñ” новою Ñ– не Ñ” чимось екстраординарним. Її було винайдено у Японії відповідно у цій та найближчих до неї країнах вже давно практикують використання QR кодів. Ð’ Україні ж, традиційно, (more…)

Читати далі »

Нещодавно було запущено сайт компанії «Діана Люкс Логістик» для якого я розробляв оригінальний дизайн. Верстка і технічне обслуговування проводить Мірітек. Наповнює сайт сам замовник.

сайт компанії «Діана Люкс Логістик»

Читати далі »

Valentine’s Day Dancer artwork

Понеділок, Лютий 14th, 2011

Якось місяць тому один замовник попросив мене придумати щось на тему Дня Валентина. В голові одразу почала утворюватись картинка. Я відчував, що маю зробити саме так а не інакше. Літери скадалися у слова, а слова утворювали серце.

Щось подібне ми маємо у житті — щось цілісне і велике утворене маленькими, дрібними елементами. Правильне їх поєднання утворює любов. Бережіть кохання, яке у вас є — це найцінніше що може бути. Все решта — не важливо!


(more…)

Читати далі »

Milton GlazerРесурс Ukraine Design опублікував частину виступу відомого нью-йоркського дизайнера Мілтона Глейзера (Milton Glazer) на конференції професійної асоціації AIGA в Лондоні (2001 Ñ€.). Тези з “Ten Things I Have Learned” прийшлися мені до снаги, тому я вирішив поширити Ñ—Ñ… далі, оскільки серед друзів, які мене читають багато дизайнерів або ж людей які в різній мірі наближені до дизайну.

1. Працюйте лише з тими, хто вам подобається
В мене пішло багато часу на те, щоб сформулювати для себе це правило. Коли я починав, вважав інакше, що професіоналізм — це вміння працювати з будь-якими клієнтами. Але з роками стало зрозуміло, найосмисленіший і хороший дизайн був придуманий для тих замовників, які в наслідок стали моїми друзями. Схоже, симпатія в нашій роботі набагато важливіше професіоналізму.

2. Якщо у вас є вибір, не влаштовуйтесь на роботу
Якось я почув по радіо інтерв’ю з чудовим композитором і філософом Джоном Кейджем. Йому було тоді 75. Ведучий запитав: «Як підготуватися до старості?». Я назавжди запам’ятав відповідь Кейджа: «— У мене одна порада. Ніколи не ходіть на роботу. Якщо протягом всього життя ви кожен день ходите в офіс, одного дня вас виставлять за двері і відправлять на пенсію. І тоді ви точно не будете готові до старості — вона застане вас зненацька. Погляньте на мене. З 12 років, кожен день я роблю одне й теж: прокидаюсь і думаю про те, як заробити собі на хліб. Життя не змінилось після того, як я став старим».

3. Уникайте неприємних людей
Це продовження першого правила. В 60-ті працював гештальт-терапевт на ім’я Фрітц Перлс. Він припустив, що у всіх відношеннях люди або отруюють життя один одному, або ж підживлюють його. При цьому все залежить не від людини, а саме від стосунків. І найважливіша річ, яку я вам можу сказати, це спосіб, за яким можна визначити як на вас впливає певна особа. Проведіть з нею деякий час, повечеряйте, підіть на прогулянку або випийте разом чогось. І зверніть увагу на те, як ви будете почуватися після цієї зустрічі — натхненним чи втомленим. Все стане зрозумілим. Завжди використовуйте цей тест.
(more…)

Читати далі »

Давно не публікував своїх нових робіт.

zwcad.softlist.ua

zwcad_preview_sml
Завданням було створити односторінковий промо-сайт, подібно до офлайнових друкованих проспектів.

ВоваМастер

vovamaster_preview_sml
Завданням було створити сайт ремонтній бригаді ВовиМастера, яка робить дешеві ремонти без зайвих надбавок. Сайт теж розроблений за принципом “без зайвих речей”.

Читати далі »

Багато дизайнерів розпочинають дизайнити сайти “із чістава ліста”, тобто відкривають фотошоп, тицяють New, потім відкривається білий-прибілий артборд. Як на мене, це не Ñ” зручним шляхом для старту своїх веб-шедеврів. Набагато зручніше малювати у контексті браузера. І слідуючи за Ілльою Бірманом пропоную свій варіант шаблону Firefox 3.5 для MacOS X (у Бірмана Safari). Мій варіант шаблону на відміну від бірманівського більш універсальний – його можна більшувати чи зменшувати по ширині та висоті не завдаючи шкоди якості (у нього він має фіксовану ширину у 1000 пікселів). Дизайненри, починаючи з середнього рівня, зрозуміють що до чог, Ñ– яким чином ресайзити шаблон. Творчих наснаг!

firefox-for-mac-os-template-preview-sml
Тицяйте на картинку щоб глянути велике прев’ÑŽ

Скачати шабон ↓

Читати далі »

brand

brand2

TopBabych

Тренд того часу?

Читати далі »