Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Досвід' Category

О цьому дописі я хочу поділитися з вами своєю добіркою фотографій із прикладами використання QR кодів. Є серед них вдалі приклади, а Ñ” абсолютно провальні. Власне цим постом хочу провести певний «лікбез», Ñ– наочно показати що Ñ” гуд а що не Ñ” гуд. Технологія QR можна вважати вже не Ñ” новою Ñ– не Ñ” чимось екстраординарним. Її було винайдено у Японії відповідно у цій та найближчих до неї країнах вже давно практикують використання QR кодів. Ð’ Україні ж, традиційно, (more…)

Читати далі »

Раніше, ще за часів молодості foursquare, я не зовсім розумів для чого функціонал “tips”. Не зовсім розумів його сутності. Але згодом все стало прояснятися.

На сьогодні багато користувачів foursquare досі не розуміють головного призначення цієї фічі, перетворивши Ñ—Ñ— у “коментарі”. Насправді “tips” — це корисні підказки, які можуть стати у пригоді всім, хто вперше з’являється у місці. Або не обов’язково для новачків. Підказки, це така собі ексклюзивна інформація, яка буде корисною для всіх відвідувачів локації. Найчастіше такою інформацією володіють часті відвідувачі чи інсайдери чи люди, які мають доступ до інсайду або ж просто спостережливі люди. Функціонал підказок ще проявить себе, але для цього потрібно, щоб користувачі навчились правильно ним користуватися.

Ось один з прикладів чудової підказки. (more…)

Читати далі »

Dropbox logo

Dropbox це сервіс, який дозволяє зберігати, синхронізувати Ñ– поширювати файли на всіх ваших дівайсах, роблячи це масимально природньо для вашого пристрою. Як це «природньо», запитаєте ви. Для ПК природніми місцями розмішенням файлів Ñ” диски, папки, вкладені папки. (more…)

Читати далі »

Нещодавно мені випала честь бути оператором однієї короткометражки. Це фільм Ігора Рябчука «Цена Кино» (зробленого для фестивалю «Кіномедіа»). Ціною титанічних зусиль хлопці таки доробили фільм (хоч часу було екстра обмаль) Ñ– подали його на конкурс! Зйомки велися справді партизанськими методами — із наявністю обмежених ресурсів Ñ– вижимкою максимуму з них. І хоч сирий сценарій я раніше читав Ñ– навіть щось в голові уявляв, але реальний результат виявився набагато кращим. Щоб не томити вас, ось (more…)

Читати далі »

Отже, був нещодавно в Києві в PinchukArtCentre на виставці Олафура Еліассона під назвою «Твоє емоційне майбутнє». Результат: зламав кілька разів очі, потім успішно Ñ—Ñ… поремонтував, пережив атомний вибух мозку Ñ– знову ж таки все відновив, наситив свою свідомість чимось свіжим Ñ– незвичайним, тим ж підштурхнув свою підсвідомість щоб трохи ворушилась :) Виставка дуже крута, зрештою як Ñ– сам Ñ—Ñ— автор. Шкода, що не можна нічого забрати із собою… хоча ні.. емоції, власне це те, що автор інсталяцій намагався пробудити у глядача,, Ñ– це власне те, що залишається при тобі після перегляду. Це найцінніше. Це майбутнє…

Гості і мешканці Києва не прогавте нагоду відвідати цю виставку. Часу залишилось дуже мало!

Читати далі »

Нещодавно я поповнював свій мобільний рахунок через приватбанківську систему інтернет-банкінку “Приват24”. Робив Ñ‚Ñ– ж маніпуляції що Ñ– раніше – заповнив всі поля, додав платіж у кошик, підтвердив платіж. І ось вже на фінальному етапі, у свпливаючому віконці отримав, замість звичного “Платіж проведено успішно” якесь незрозуміле повідомлення про забракований платіж. Ну що ж, – окей, подумав я, платіж, забраковано, тоді повторю ще раз. Друга спробав – та ж помилка. Дивно. Чекаю кілька хвилин, перевіряю рахунок (more…)

Читати далі »

Завдяки найкрутішій незалежній одеській кіно-школі «УРА», я потрапив на зйомки рекламного ролику для одного локального бренду. Зйомки проводила творча група «УРА» на чолі з Ігорем Рябчуком, який власне був опертором-постановником і режисером ролику. Автор ідеї один із випускників кіношколи — Віталій Крижаноський.

На майданчику все відбувалось наче хаотично, проте кожен присутній щось робив, тим самим вносив свій вклад в загальну картину. Взагалі, кіно або відео, це 99% колективна праця. Без відданої команди кіношнику навряд чи вдасться щось зробити. Егоїстам і егоцентристам вхід у сінема заборонений.

На зйомках я був задіяний в ролі «дольщика». Так мене назвав Ігор. Це мабуть походить від англійського “dolly” – візок. Здається, роль не якась там вері спешал, проте, якщо неадекватно керувати цим Ñ‚.з. результат може бути поганим.

Ось як це виглядало на майданчику. Я позаду оператора :) Зйомки велися на камеру Canon 7D, в оператора супер-пупер-крута система DVTEC Multirig

Автор фото: Віталій Сьомін

Зйомки тривали 4,5 год. Під кінець всі були виснаженими але щасливими. Я прийшов додому невідчуваючи тіла. Всетаки зйомки виснажуть неподитячому. Ну а ось власне результат цього рекламного спортивного стьобу :)

Agency: Co-Trend Group
Client: Express Credit

Idea: Vitaliy Krizhanovskiy
Director, DP, Editor: Igor Ryabchuk
Make-up: Yulia Yurchenko

Читати далі »