Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Відео' Category

Цього разу пропоную свою відеороботу про відкриття оновленого магазину гаджетів і аксесуарів «Супер Цитрус» (Одеса). Цей відеозвіт змагається у конкурсі за iPod Touch 5. Дуже хочу щоб ви допомогли мені максимально наблизитись до перемоги. Для цього мені потрібно набрати багато переглядів цього ролику. Не лайків, а саме переглядів.
А ось власне і відео:

Читати далі »

Ще одна короткометражка із того ж фестивалю «Кіномедіа». На цей раз від Олександра Мілова, під назвою «Помста».

Цікавий погляд на телебачення Ñ– взаємодію його із людиною. Часи змінюються. Лише 60 років тому на телебачення молились… його дивились денно Ñ– ночно, воно було (Ñ– Ñ”) чудовою розвагою (хронофагом) для великої маси людей. Але часи змінюються. Свідомість людей, так само як Ñ– наш всесвіт, — розширюється, як результат, телебачення у ній представляється далеко не з кращої сторони.

Тому й не дивно, що у когось рветься терпець Ñ– виникає бажання повернення того лайна, яке лилося із ящика, назад у ящик (пробачте таку екВЕРБілібристику). Втім, кожен обирає свій спосіб вираження емоцій. А зараз запрошую до перегляду: (more…)

Читати далі »

Нещодавно мені випала честь бути оператором однієї короткометражки. Це фільм Ігора Рябчука «Цена Кино» (зробленого для фестивалю «Кіномедіа»). Ціною титанічних зусиль хлопці таки доробили фільм (хоч часу було екстра обмаль) Ñ– подали його на конкурс! Зйомки велися справді партизанськими методами — із наявністю обмежених ресурсів Ñ– вижимкою максимуму з них. І хоч сирий сценарій я раніше читав Ñ– навіть щось в голові уявляв, але реальний результат виявився набагато кращим. Щоб не томити вас, ось (more…)

Читати далі »

Одеська кіномайстерня «ТАКОЕ» вирішила по-особливому висловити свою любов до Одеси. Як наслідок, у світ з’явився ось цей чудовий ролик!

Читати далі »

London Elektricity – Elektricity Will Keep Me Warm

Понеділок, Квітень 4th, 2011

London Elektricity недавно відрила свое онлайн LONDONELEKTRICI-TV. За словами Тоні Колмана, канал оновлюватиметься щоп’ятниці. Подивимося як то буде, а наразі свіженький кліп на трек, який увійде в новий альбом

London Elektricity – Elektricity Will Keep Me Warm за участю Elsa Esmeralda:

Читати далі »

Читати далі »