Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Книги

Ганді читає книгу

Я дуже люблю читати. Особливо мені подобається: бізнес література, мотиваційні книги, біографії, філософія, частково психологія, дуже рідко художня література. Часто ці книги потряпли в поле моєї уваги за рекомендацією друзів, колег, знайомих, із блог-постів людей, за якими я слідкую. Деякі книги я обирав сам із полиць магазинів.

Тож на цій сторінці я із задоволенням розміщую книги, які рекомендую прочитати вам. Більшість із них я прочитав, тому рекомендації оправдані і перевірені на власному читацькому досвіді. Я не прибічник піратського поширення книг, тому не розміщуватиму тут посилання на завантаження (хоча інколи грішу з ціює справою). Натомість, я розміщуватиму посилання на ці книги у інтернет-магазині empik.ua, в якому я постійно купую книги і дуже задоволений його роботою :)

Стивен Кови

Семь навыков высокоэффективных людей. Мощные инструменты развития личности

Це неймовірно трансформуюча книга. Не дарма вона стала світовим бестселлером. Книга нещадно рве безліч не зовсім хороших стереотипів і шаблонів, які змалку нав’язало нам суспільство. Стівен Кові, відомий спеціаліст у сфері заємовідносин у сім’ї, на роботі, звертає увагу на важливі моменти у повединці і навиках, які сприяють підвищенню ефективности на роботі або будь-якій іншій діяльності, покращують стосунки, у спілкуванні у сім’ї, у робочому колективі. Автор наголошує, що всі думки викладені у книзі, покликані докорінно змінити світогляд людини, її філософію, вони мають діяти максимально органічно і глибинно, на відміну від тих авторів і книг, які вчать механічно достримуватись певного алгоритму дій, щоб добитися свого, які часто виглядають штучними, рафінованими і недієвими у більшості ситуацій. У книзі зустрічаються завалося б прості постулати, проте, про них ніхто не розповідає у повсякденному житті, ніхто цьому не вчить ні вдома, ні в школі і не на роботі. А де ж цьому навчитися? Звичайно ж прочитавши цю книгу :)

Замовити »

Сторінка оновлюється…

* на фото — Ганді, який читає книгу. Фото взято із тематичного tumblr-блогу “Awesome People Reading