Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Фото' Category

Раніше було модно йти в фотоательє і замовляти власні фотопортрети. Не обов’язково для документів. Я пам’ятаю, як ми сім’єю ходили в такі ательє і нас фотографували на величезний дерев’яний фотоапарат, схожий на шпаківню.

Тоді про конкуренцію майже нічого не знали. Але тоді люди між собою рекламували того чи іншого фотографа. Чим фотограф із ательє №1 був кращий за фотографа із ательє №3? Звісно, техніка зйомки, композиція, декор, фон, світло було присутнє у всіх. Але фотографії одного фотографа подобались людям більше ніж іншого, причому тих кращих фотографів більше хвалили люди які були на їх знімках.

Існує легенда, що у давнину у Парижі, абсолютно бездарний фотограф якимось чином переманив до свого ательє більше клієнтів, ніж професіонал, який працював у салоні навпроти. Раніше серед тих фотографів все було навпаки… доки із бездарним фотографом не стався один випадок…

Одного дня, бездарний фотограф у своїй червоній кімнаті робив відбитки із негативів для одного заможного клієнта. Освітлював негатив за негативом. Але один із цих негативів (more…)

Читати далі »

Фото блискавки

Четверг, Травень 19th, 2011

Ото в Одесі почалася гроза. Маючи добротний штатив, який мені подарувала дружина, вирішив спробувати сфотографувати блискавку. І ось що з того получилося.

Читати далі »

Маршрутка-гриль (6 фото)

Читати далі »

Фотоплівка 16

Читати далі »

Фото: Sunset

Середа, Червень 9th, 2010

Нам пощастило мешкати в квартирі де крізь центральне вікно щовечора можна спостерігати такої краси захід сонця…

Джерело: Пейзажі

Але вже за кілька днів цієї можливості не буде :( Ми тимчасово зїжджаємо…

Читати далі »

Zenit TTL

Екіпіровка:
1. Zenit TTL
2. Пачка кольорових і чорнобілих плівок.

Читати далі »

Квадрат — без сумніву унікальна форма. Особливо для образотворчого мистецтва та фотографії. Саме в ньому ми знаходимо ідеальну композицію. В ньому є щось особливе. І хоч в природі ніде не зустрічається форма квадрату, природа ж у квадраті дивиться дуже органічно. Я завжди захоплювався фотографіями, виконані у цій формі.
Київський фотограф Oprisco працює фотоапаратами і плівкою, з яких фотографії виходять квадратної форми. Я в захваті від них.


Ну все! Годі слів, треба дивитись»

Особлива подяка Внуку за люб’язно надану інформацію.

Читати далі »