Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Подорожі' Category

Згадав, що зовсім не писав про свою подорож до Чорногорії. Це було влітку 2008. Після весілля, ми з Оксанкою зібрали валізи і на наступний день чкурнули в цю чудову країну. А оскільки вже весна, час планувати літні відпустки, тому розповідь, сподіваюсь, допоможе вам у виборі країни.

Подорож замовляли у львівській тур-фірмі «Міст-Тур». Хочу віддати належне цій агенції за швидке оформлення документів, приємне обслуговування та хороший настрій. Отже, для тих, хто обиратиме між автобусною мадрівкою та авіа-перельотом, моя порада — автобус. Дорога до Чорногорії простягається через Румунію та Сербію. Проїжджаючи через Сербію ви отримаєте багацько естетичного задоволення, спостерігаючи за несамовитим потоком краєвидів, які змінюючи один одного, не дадуть втомитися вашому оку. В нічний час автобус проїжджає через Бєлград, столицю Сербії. Не знаю, яким він є у день, але вночі це місто склало на мене неабияке враження. Яскраво освітлені чисті вулички, з нічними трамвайчиками, з гармонійною архітектурою, освітлену нічними ліхтарями, з широкими проспектами, старовинними бруківками і сучасною ілюмінацією.

Отже вперед!

Балканські гори дуууужеее скелясті.
Подорож до Чорногорії 2008

Місцями їхати серед цих скель буває дуже небезпечно. Дорога дуже хвиляста (серпантиниста)

(more…)

Читати далі »

Kyiv, I Love You!

П'ятниця, Січень 29th, 2010

Я дуже люблю свою столицю! Я люблю Київ за шалений темп життя, за дивакуватих людей, за те що в ньому мешкає багато моїх друзів, за найкращу в світі київську перепічку, за найкращий клуб «Хліб», за цікаві знайомства, за його вулиці переповнені зовнішньою рекламою, за дорогезні тачки на Хрещатику, за натовпи у метро Ñ– його запах мастила, за височезні будинки Ñ– захід сонця на даху одного з них, за запізнення, за бруд у переходах, за найсмішнішого в світі мера Ñ– його космос, за майдан, за помальовані стіни Ñ– гарні графіті, за людей які живуть в ньому. Я міг би продовжувати цей перелік, але емоції переповнюють мою душу Ñ– я боюсь щось переплутати. Я хоті в би щоб Київ з кожним роком вставав все краще Ñ– краще! Щоб його ім’я писали Kyiv а не Kiev, щоб на мостах не було корків, щоб у ньому їздили сучасні трамваї, щоб друзі та знайомі не поринали по-вуха у роботу а знаходили час щоб зустрітись гарно Ñ– повеселитися разом, щоб літні бабусі не мерзнули на морозі намагаючись продати кілька букетиків підсніжників, щоб мер купив нарешті квиток на SpaceShipTwo, щоб покидаючи місто, мені хотілося знову повернутися назад… Скоро побачимось любий Києве!

Читати далі »

Їду в Київ

Неділя, Вересень 20th, 2009

Сьогодні відправляюся до Києва. Там пробуду 2 тижня. Тож, дуже хотілося б зустрітися із київськими френдами (з некиївськими теж можна але у Києві :). Якщо в когось несамовите прагнення до спілкування (не залежно від того, бракує вам його чи ні) – пишіть в коментарях!

Читати далі »

От прогулявся я сьогодні Франківськом… І так кайфово мені було :) Насправді Івано-Франківськ влітку просто ахуєнний. Ну Ñ– не тільки влітку :)
Загалом Станіславів не змінився, а так, по дрібному. Вже нема тих магазинів, замість них зали з гральними автоматами. Якщо раніше замість давно відомих магазинчиків відкривались “Євросєті”, то тепер зали гральних автоматів. Цікаво, що буде у тих приміщеннях замість отих осередків азарту?
А взагалі, я думаю, що інколи варто полишати рідне місто на якийсь довгий термін аби відчути його особливість по приїзду. Аби побачити як воно змінюється, і знову насолоджуватись ним.
У Франківську я до п’ятниці (12 червня).

dc090609002-cr
Залізне дерево (Пішохідна частина вулиці Незалежності (в народі “Стометрівка”)

Читати далі »

Ситуаці дуже плачевна. Треба виправляти!

Карта моих путешествий

Отже план мінімум на цей рік: Херсонська, Крим, Запорізька, Дніпропетровська, Кировоградська, Закарпатська, Рівненська! А далі буде видкося :)

Читати далі »

Київ. Постфактум.

Понеділок, Лютий 16th, 2009

Київ зустрів мене холодом, але супроводжував туманом. Він був густий наче молоко, інколи рідкий як вода (як дощ), кожного разу дивуючи мене своєю креативністю у зміні сутності речей…будівель, об’єктивів фотокамер та очей. У поєднанні з чаєм це суміш британського ґатунку, яка надзвичайно ціниться у поціновувачів.
Я повернуся Ñ– ти мене знову здивуєш…


tea.drops by ~Vet-al on deviantART

Читати далі »

Києве мій…

П'ятниця, Листопад 14th, 2008

Київ зустрів мене вранішнім туманом, детективною історією з коміркою камери схову Ñ– свічкоподібними будівлями за вікном…
Цього разу столиця справила на мене позитивне врення, не зважаючи на здирницький тариф за проїзд у метро, все було овіяно цікаво-приємним настроєм :)
Відвідав Арт-Центр Пінчука, де сподобалось всього кілька відео-робіт і всі фотки! Вони чудові! Ще прекрасно посидів-потриндів за келихом коньяку зі своїм роботодавцем :)
Ну але головна подія цього дня це London Elektricity!!! в клубі Cinema. В мене немає слів щоб передати весь захват який переповнює мене! Побачимося там!

Читати далі »