Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Archive for the 'Кіно' Category

«Закохані у Київ», а чи у Київ?

Середа, Лютий 15th, 2012

Цими вихідними я таки подивився омріяних «Закоханих у Київ». Я дуже хотів потрапити на цей фільм, коли його показували на Одеському кінофестивалі, але через великий ажіотаж і малу місткість залу, потрапити не вдалося. Я набрався терпіння і дочекався до його масового прокату.

Це кіноальманах який складається із 8-ми короткометражок (хм, дивно, бо раніше їх було 9-ть). Зроблений він на зразок відомих «Париж, я люблю тебе» чи «Нью-Йорк, я люблю тебе». Отже, здалося, що київський збірник теж буде зізнаватися у коханні Києву. Так і сталось, але в особливій формі.
(more…)

Читати далі »

Скоро: старт нового проджекту…

Четверг, Грудень 29th, 2011

З нового року запускаю власний проект на кінотему. Він настільки великий, що ще такого не було у мене :) Слідкуйте за оновленнями!

Читати далі »

Ще одна короткометражка із того ж фестивалю «Кіномедіа». На цей раз від Олександра Мілова, під назвою «Помста».

Цікавий погляд на телебачення і взаємодію його із людиною. Часи змінюються. Лише 60 років тому на телебачення молились… його дивились денно і ночно, воно було (і є) чудовою розвагою (хронофагом) для великої маси людей. Але часи змінюються. Свідомість людей, так само як і наш всесвіт, — розширюється, як результат, телебачення у ній представляється далеко не з кращої сторони.

Тому й не дивно, що у когось рветься терпець і виникає бажання повернення того лайна, яке лилося із ящика, назад у ящик (пробачте таку екВЕРБілібристику). Втім, кожен обирає свій спосіб вираження емоцій. А зараз запрошую до перегляду: (more…)

Читати далі »