Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Вересень приготував парочку цікавих подій, на які здалося б піти, але в силу певних обставин, потрапити на них мені не вдасться. Тому шарю ноледж про них всім своїм читачам, аби хтось з вас відвідав їх і отримав свою порцію задоволення. Мені буде приємно.

11 вересня. KIEVBASS NIGHT в рамках ГОГОЛЬFEST @ Кіностудія ім. О.Довженка (Київ)
Контет подіїі:
JAZZSTEPPA – live (UK/DE, Hotflush, Studio Rockers, MG77) — дует живих чуваків, які творять не менш живу музику, яку хтось називає dubstep Ñ– ще якось там Ñ—Ñ— називають… Мені було достатньо прослухати кілька треків щоб зрозуміти що це жір, тупо жір, треба йти!

KRYPTIC MINDS (UK, Osiris Music UK, Swamp81, Tectonic) — теж двійко хлопців з Британії, які роблять електронну музику, де основним наповнювачем є бас, якого настільки багато, що після прослуховування їхнього виступу ваше тіло ще кілька днів буде випромінювати ось ці басові хвилі.

VALTA & MINIKIN (UA, (Kievbass, Sub.fm) — а це наші хлопці. Кажуть вміють завести публіку так, що та ладна завести всіх, хто навколо. Не знаю яку саме музику хлопці будуть грати на цій події, але впевнений, що це буде лише selective, effective, outstanding awesome stuff.
Більше інформації тут »

11 вересня. Майстер-клас Павла Клубнікіна «Art + direction. Мастерство в рекламе» @ Пинтагон (Харків)

Павло Клубнікін — Арт-директор рекламного агентства Leo Burnett. Чувак являється одним з найтитулованіших рекламістів України. В нього стільки нагород, що сам їх власник збився з їх рахунку. Входить в список “200 Best Ad Photographers Worldwide”. Майстер-клас буде корисний всім, кого живить пристрасть до арт-діректінгу, рекламістам, дизайнерам.

Більше інформації тут »