Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Кейт Мосс читає у ванні :)

Я люблю читати. Фак, а хто ж не любить? І ця любов прийшла до мене зовсім нещодавно! Фак, як я довго на тебе чекав! І ось, прочитавши чергову книгу, спішу поділитися з вами добіркою tumblr-блоґів на тему читання й книг. Що таке tumblr-блоґи мабуть розповідати не потрібно, всі й так знають. Але для тих хто в танку: на tumblr-блоґах розміщують переважно фотки, все дуже лаконічно, нічого зайвого, інколи трапляються короткі тексти, часто зустрічаються репости, інсторично склалось, що серед таких блоґів багато тематичних… про їжу, дівчат, велосипеди, космос Ñ– Ñ‚.д.

Сьогодні мова піде про книжкові блоги. Отже 10 блогів у довільному порядку:

  1. fuckyeahreding — автор блогу розміщує фотки книг, цитати на тему читання й книг
  2. Hot Guys Reading — назва говорить сама за себе :)
  3. New Cover — автор блогу, дизайнер, який по прочитанню якоїсь книги, береться за дизайн її обкладинки. Часто його дизайн набагато крутіший ніж оригінальний у книзі.
  4. Cool People Reading in Public — те саме що і п. 2 — із назви все зрозуміло.
  5. Women Reading — трапляються досить таки гарні зображення :)
  6. Book Porn — тут без поментарів! Людям до 18 — можна! :)
  7. Awesome People Reading — на цьому блозі автор розміщує фото відомих людей в момент, коли вони читаюь. Я натрапив на Ганді, Мерлін Монро, Джона Лєнона, Кейт Мосс та ін.
  8. The Lisa Simpson Book Club — ще один неймовірний блог. Тут зібираються книги і цитати Лізи Сімпсон із серіалу «Сімпсони». Також трапляються кадри із іншими героями серіалу, які читають.
  9. Booklover — те саме що і п. 2 і п.4 :)
  10. Prettybooks — особистий блог однієї фанатки книг із Лондона

 

Ну ось і все, приємного вам перегляду цих блогів :) Але споглядання як читають інші ніщо, у порівнянні із безпосереднім читанням книги! Вибрати собі чергову книжечку можна в empik.ua. Між іншим у них зараз проходить цікава акція, де можна увірвати хорошу знижку на книжку.