Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Кейт Мосс читає у ванні :)

Я люблю читати. Фак, а хто ж не любить? І ця любов прийшла до мене зовсім нещодавно! Фак, як я довго на тебе чекав! І ось, прочитавши чергову книгу, спішу поділитися з вами добіркою tumblr-блоґів на тему читання й книг. Що таке tumblr-блоґи мабуть розповідати не потрібно, всі й так знають. Але для тих хто в танку: на tumblr-блоґах розміщують переважно фотки, все дуже лаконічно, нічого зайвого, інколи трапляються короткі тексти, часто зустрічаються репости, інсторично склалось, що серед таких блоґів багато тематичних… про їжу, дівчат, велосипеди, космос і т.д.

Сьогодні мова піде про книжкові блоги. Отже 10 блогів у довільному порядку:

  1. fuckyeahreding — автор блогу розміщує фотки книг, цитати на тему читання й книг
  2. Hot Guys Reading — назва говорить сама за себе :)
  3. New Cover — автор блогу, дизайнер, який по прочитанню якоїсь книги, береться за дизайн її обкладинки. Часто його дизайн набагато крутіший ніж оригінальний у книзі.
  4. Cool People Reading in Public — те саме що і п. 2 — із назви все зрозуміло.
  5. Women Reading — трапляються досить таки гарні зображення :)
  6. Book Porn — тут без поментарів! Людям до 18 — можна! :)
  7. Awesome People Reading — на цьому блозі автор розміщує фото відомих людей в момент, коли вони читаюь. Я натрапив на Ганді, Мерлін Монро, Джона Лєнона, Кейт Мосс та ін.
  8. The Lisa Simpson Book Club — ще один неймовірний блог. Тут зібираються книги і цитати Лізи Сімпсон із серіалу «Сімпсони». Також трапляються кадри із іншими героями серіалу, які читають.
  9. Booklover — те саме що і п. 2 і п.4 :)
  10. Prettybooks — особистий блог однієї фанатки книг із Лондона

 

Ну ось і все, приємного вам перегляду цих блогів :) Але споглядання як читають інші ніщо, у порівнянні із безпосереднім читанням книги! Вибрати собі чергову книжечку можна в empik.ua. Між іншим у них зараз проходить цікава акція, де можна увірвати хорошу знижку на книжку.