Vitality notes

Персональний блоґ Віталія Вітюка

Ми всі інколи почуваємось досить пригнічено. Рутина затягує у свої міцні тенета, врешті ми опиняємось по-вуха у багні на ймення рутина. Так от, нещодавно я черговий раз був занурений у це негарне вище. Щодня з’являлись нові “сюрпризи”, переїзди на інше місце, ще якісь заморочки, кілограми кіндершоколаду від якого вже верне, все це збиралось у незбагненний сувій суєти. Трудові будні із криками, нападами прокрастинації і неможливістю добре розслабитись на ОМКФ назбирувались у чорний ящик… відмітки «критична маса» от от було б досягнуто. Допоки…

Допоки 1 серпня не було запущено один сайт. Який пізніше мав змінити моє життя… Але про це пізніше :) Раніше я прочитав чудову, надихаючу книгу Кена Робінсона «Призвание. Как найти то, для чего вы созданы, и жить в своей стихии». В книзі йдеться про визначення і пошуки покликання, яке так необхідне кожній людині, щоб почувати себе щасливою. Відомо, кожна людина на планеті є талановитою, абсолютно кожен житель володіє особливим даром, який він має віднайти у собі і використовувати. Ми почуваємо себе щасливими, коли займаємось улюбленою справою, до якої відчуваємо несамовиту пристрасть, справою, лише від думки про яку в нас запалюються очі! Хороша новина в тому, що займаючись справою яка в повній мірі розкриває покликання, людина отримує масу емоційного задоволення і матеріальну винагороду. Виключних результатів у роботі можна досягти лише тоді коли робити її з пристрастю, сильним ревінням і бажанням. Жодні перешкоди чи упередження не в змозі вистояти перед цією силою. В книзі наведено безліч історій успіху як відомих так і невідомих людей. Всі вони надихають!

Так от, 1 серпня було запущено сайт однієї події, яку запустив разом із Анатолієм Мельником — це #IFtwevent – твіттер баркемп по-франківськи, який відбудеться 24-25 вересня в готелі «Станіславів». Я отримую неабияке задоволення працюючи над цим проектом. Все робиться дуже легко, невимушено, з виключними результатами! Я відчуваю пристрасть до цієї справи і знаю що її відчувають всі мої колеги по проекту. Навіть відстань (я в Одесі а решту оркомітету в Івано-Франківську) не заважає, ми чудово вирішуємо організаційні справи і питання використовуючи всі здобутки цивілізації!

Сама подія є досить неординарною і знаковою. Ми захотіли зібрати спільноту цікавих особистостей зі всієї України, щоб разом чудово і з користю провести час. Анатолій Мельник не уявляє свого життя без гасел і наповнення будь-чого особливим змістом. Цього не оминув і баркемп. Гаслом заходу стало «Знайомтесь, це моя мрія!». Ми вирішили познайомити всіх із мріями всіх! :) При реєстрації кожен учасник може вказати свою мрію. Заповітну, вигадану раптово, жартівливу, будь-яку. Байдуже! Ми хочемо, щоб люди частіше згадували про свої мрії, які губляться в морях рутини, ми хочемо, щоб люди знову почали мріяти, згадали про цю особливу людську функцію. Ми не гарантуємо здійснення мрій кожного, проте ми гарантуємо позитивні емоції пов’язані з цим! Це найважливіше! Крім цього, подія буде насичена різноманітними атракціями, які мов спеції покращать основну страву. Тож долучайтесь до нас, бо буде справді круто! Реєструватися зараз »

Здається, мені стає зрозумілим моє покликання, хоч повністю його сформулювати я поки не можу :) І це чудово, хай йому грець! Вам мені хочеться побажати успішних пошуків свого покликання, улюбленої роботи до якої відчуватимете пристрасть і щастя!

А рутина…та біс з нею, і хоча вона і мусить бути в нашому житті, але вона не така гнітюча, якщо займаєшся справою свого життя!